Odalar

Temenni Tepesinin zirvesinde, deniz seviyesinden 1140 metre yükseklikte eşsiz manzarası ile Temenni Evi Luxury  CaveSuites siz değerli misafirlerine unutulmaz bir anı bırakacak.  Yüzyıllardır Kapadokya’nın zirvesinde 360 derecelik harika manzarası ile kendinizi geçmiş ve geleceğin kanatları altında hissedeceksiniz. Masallara ve efsanelere konu olmuş Temenni Evi Luxury Suites de konakladığınız süre içerisinde sizlere masal prensi ve prensesesi olduğunuzu hissettirmeyi amaçlıyoruz.

 

Sirius Yıldızının görkemli ve gizemli ışığı altında hikayelerle bezenmiş mağara, kemer ve taş odalarımızda sizlerde kendi hikayelerinize birer sayfa daha ekleyeceksiniz.

Standart Mağara Odalar

En küçüğü 40 M2, en büyüğü 60 m2lik standart mağara odalarımız Osmanlı mimari dokunuşları ile şömineleri size sıcaklığı , banyolarda jakuzileri eşsiz banyo keyfini verecektir.

Daha Fazla Detay

Standart Taş ve Kemer Odalar

40 m2 ile 60 m2 arasında değişen eski Rum evleri içerisinde ki taş kemer odalarımız siz değerli misafirlerimize geçmişe bir yolculuk yaptırmak için dizayn edilmiştir.

Daha Fazla Detay

King Suitler

60 m2 ile 85 m2 arasında değişen mağara ve kemer odalarımız sizlere unutulmaz bir tatil yapmanız için özel olarak hazırlanmıştır.

Daha Fazla Detay

Hizmet, Servis ve Olanaklarımız

Restaurant

 

Otelimizde bulunan restaurantlarımızda Anadolu mutfağının en iyi yemeklerini ve şaraplarını tatmak için 90 kişilik kapalı, 45 kişilik kaya-mağara ve buna ilaveten 70 kişilik açık hava teras restaurantımız sizlerin hizmetindedir.

Kapadokya’ya has kuzu ve tandır çeşitleri, çorba, salatalar, hamur işleri ve ağzınıza layık tatlı çeşitleri ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

Servislerimiz

 

Kahvaltı: Oda fiyatlarımıza kahvaltı dahil olup iç ve dış restaurantlarımızda servis edilmektedir. Mevsime göre değişik meyve suları, çay, kahve, meyveler, yogurt, tereyağ, el yapımı reçeller mevcuttur.

Akşam Yemeği: Talep olması durumunda bölgemizde özel olan ev yemekleri hazırlanır. Özel diyette olanlar veya vejeteryanlar için isteğe bağlı olarak değişik seçenekler de hazırlanabilinir.

Oda Servisi:  Hafif yemek veya sandviç akşam 23:00’e kadar; içecekler ise 24 saat servis yapılır.

Çamaşır Servisi : Kuru temizleme ve çamaşır servisimiz bulunmaktadır.

Günlük Turlar ve Rehber: Sizler için en uygun tur programı hakkında bilgi ve istenildiğinde günlük tur ve rehberlik için yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Kiralık Araba: Otel veya havalanı alış-bırakış şeklinde kiralık araçlar.

Hot Air Balloon Flights: Kapadokya’yı bir kuş misali peribacalarının üzerinde uçarak seyredin.

Restaurant Reservasyonları: Talebinize göre bölgemiz mutfağını yansıtan restaurantlar için reservasyon yapılır.

Transferler: 3 gece ve üzeri konaklamalarda ücretsiz transfer sağlıyoruz.

 

Temenni Evi Olanakları

 

PABX: Telefonumuz direkt olarak aramaya açıktır.Odalarımızda telefon bulunmaktadır.

Telefon ve Fax Servisimiz: Telefon ve fax hizmetleri ücret karşılığında sunulmaktadır.

İnternet: Tüm odalarımızda kablolu – kablosuz internet hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

İptal Şartları

 

Rezervasyon Onaylama: Talep durumunda rezervasyonlarınızı e-mail, fax üzerinden onaylamaktayız. Rezervasyon talebiniz durumunda 12 saat içerisinde sizlere onay bilgisi e-mail, telefon veya fax ile bildirilir. Rezervasyonların onayı için sizden %10 talep edlilir.

İptal: Rezervasyonunuz onaylandıktan sonra %10 ücreti, iptali durumunda ise <1 hafta %25 ücreti, <2 gün %50 ücreti, <24 saat %100 ücreti kesilir. Eğer rezervasyonunuzun iptal durumu olursa lütfen bize en kısa zamanda bilgi verin. Bayramlar ve resmi tatil dönemlerine gelen haftalarda ise sadece 1 ay kala yapılan rezervasyon iptallerinde geri ödeme söz konusudur.

Check In(Giriş): 00.30 · Check Out(Çıkış) – 11:00’den önce

Erken Check In(Giriş): Rezervasyonunuz sırasında bunu bildirmeniz durumunda otelimiz size gereken hassasiyeti gösterecektir.

Geç Check In(Giriş):Rezervasyonunuz sırasında bunu bildirmeniz durumunda otelimiz size gereken hassasiyeti gösterecektir.

Visa, MasterCard olankredi kartlarıotelimizde kabul edilir.